Stroop Wafer Makinası

ÜRÜN BİLGİSİ

Plaka Adet :
16 plaka
18 plaka
20…….22 plaka
Kapasite : 1000 adet / h — 16000 adet / h

Stroopwafels /Stroopwafel
İmalatı Yapılacak Stroop Wafer (gofret) Ölçüsüne ve Müşterinin İsteğine Göre Fırın Plaka Sayısı ve Stroop Wafer Ölçüleri dizayn Edilir.
Stropp Wafer Makinesi Plaka ve arabalar özel alaşımlı döküm malzemeden imal edilmiş ve cnc tezgahlarda işlenmiştir. Plaka yüzeyleri sert krom malzeme kaplamadır.
Arabalar özel sistem olup kullanılan rulmanlar c4 serisi ısıya dayanıklı özel rulmanlar ve yataklama sistemlerinde özel grafitli ısıya dayanıklı burç sistemi mevcuttur.
Stropp Wafer Makinesi Ocak sistemi özel dizayn edilmiş yüksek ısı elde etme ve tüm plaka yüzeylerine ısıyı temas ettirecek şekilde ocak sistemine sahiptir ve alt ve üst olmak üzere iki gruptur.
Stropp Wafer Makinesi Fırın çalışma sistemi metan ve propan gaz ile çalışma özelliğindedir.
Gaz koruma sistemi , ikaz ve uyarı sistemi ,acil stop telli siviç sistemi ile güvenli çalışma Kullanılan malzeme özelliklerine göre en az bakım gerektirmesi
Stropp Wafer Makinesi Otomatik hamur ayarlama sistemi
Otomatik ateşleme ,yakma ve alev kontrol sitemi
Stropp Wafer Makinesi Kapaklar ısı kaybını önleyecek şekilde kapak içleri özel yalıtım malzemeden ve kapak kenar sızdırmazlıkları özel fitiller ile ve cr-ni malzemeden imal edilmiş kapak sistemlidir. Makina PLC kontrollüdür.
1-Stroop Waffle (wafer ) Fırını
2-Punch Sistemi
3-Stropp Waffle (wafer) Ayırma (Kesim ) Sistemi
4-Stroop Waffle (wafer) Açma/Kapatma Sistemi
5-Stroop Waffle (wafer) Karamel Depozitör Sistemi
6-Toplama Bantı
7-Soğutma Tüneli

 

KAPAT