HAKKIMIZDA

GÜZEL Makina, Kurulmuş Olduğu 2009 Yılından Bugüne Kadar Gofret Makinaları,Çikolata Makinaları ve Diğer Gıda Makinaları  Üretiminde Uzmanlaşmış ve Sektöründe Sayısız Yeniliklere İmza Atmıştır.

Kuruluşundan Günümüze Kadar Yapmış Olduğu Çalışmalarla Özellikle Gıda ve Gofret Çikolata Üretimi Sektörüne  Yönelik Makinelerin Üretiminde Sektörün Öncü Şirketlerinden Birisi Olmayı Başarmıştır.

GÜZEL Makina Olarak Yılların Verdiği Bilgi Birikimini Günümüz Teknolojisiyle Harmanlayarak Ar-Ge Faliyetlerini Yürütüp Mevcut Durumda Saygın Bir Konumda Bulunduğu Türkiye Pazarına ek Olarak Dünya Pazarında ve Dünya Coğrafyasında da Ülkemizin İsmini Duyurmaya Devam Etmektedir.

Ülkemizin Geleceğine Olan İnancı ve Çalışanlarına Olan Sonsuz Güven İlkesiyle Müşteri Memnuniyetinden Ödün Vermeden Teknolojiyi Yakından Takip Ederek ve Gelişen Teknolojiyi Uygulayarak Gereksinimlere En Hızlı Şekilde Cevap Vermeye Çalışarak Yenilikçi Anlayışını Üretimini Yaptığı Makinelere En Doğru Şekilde Entegre Etmektedir.

GÜZEL Makina Tüm Taahhüt ve Yatırım Projelerinde Modern Yönetim Teknikleri Kullanmayı, Piyasada Kendini Kanıtlamış, Kalitesi Belgelenmiş Malzeme ve İşçiliği Tercih Ederek Projelerini Zamanında Tamamlamayı ve Teslim Etmeyi Temel Politikası Olarak Benimsemektedir.

Gelişen Türkiye’nin Büyüyen Markası…

VİZYON & MİSYON

 

VİZYONUMUZ

  • Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine VİZYON edinmiştir.

MİSYONUMUZ

  • Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize MİSYON edindik.