Dolgulu Gofret Fırını

ÜRÜN BİLGİSİ

Şekilli Gofret Üretim Hatlarında Kullanılır.
Şekil ve Tasarım İsteğe Göre Dizayn Edilir.
290x470mm – 350×470 mm – 350×500 mm – 350×700 mm
41 plaka -60 plaka – 83 plaka – 90 plaka
Plaka ve arabalar özel alaşımlı döküm malzemeden imal edilmiş ve cnc tezgahlarda işlenmiştir. Plaka yüzeyleri sert krom malzeme kaplamadır.
Arabalar özel sistem olup kullanılan rulmanlar c4 serisi ısıya dayanıklı özel rulmanlar ve yataklama sistemlerinde özel grafitli ısıya dayanıklı burç sistemi mevcuttur.
Ocak sistemi özel dizayn edilmiş yüksek ısı elde etme ve tüm plaka yüzeylerine ısıyı temas ettirecek şekilde ocak sistemine sahiptir ve alt ve üst olmak üzere iki gruptur.
Fırın çalışma sistemi metan ve propan gaz ile çalışma özelliğindedir.
Gaz koruma sistemi , ikaz ve uyarı sistemi , acil stop telli siviç sistemi ile güvenli çalışma Kullanılan malzeme özelliklerine göre en az bakım gerektirmesi
Otomatik hamur ayarlama sistemi
Otomatik ateşleme ,yakma ve alev kontrol sitemi
Otomatik ve hava sistemi ile yaprak alma sistemi ve fırçalar vasıtası ile otomatik çapak temizleme ve makina alt kısımda zincirli otomatik çapak/boncuk temizleme sistemi
Hamurun damlamasını önleyecek by-pass sitemi özel kontrol sistemli hamur pompası ile tamamen otomatik olarak tasarlanmış bir makinadır.
Kapaklar ısı kaybını önleyecek şekilde kapak içleri özel yalıtım malzemeden ve kapak kenar sızdırmazlıkları özel fitiller ile ve cr-ni malzemeden imal edilmiş kapak sistemlidir.
Makina PLC kontrollüdür.

KAPAT